I v tomto období pro Vás denně expedujeme zásilky!

O nás

DALI logo_100

 

VELKOOBCHOD i maloobchod

Naše společnost ThermVisia zajišťuje jak kompletní B2B distribuci termovizí DALI pro Česko a Slovensko, tak provozujeme maloobchod v podobě eshopu pro naše B2C zákazníky.

Vyškolený tým společnosti ThermVisia poskytuje našim maloobchodním zákazníkům pomoc při výběru a zprovoznění přístroje. Můžete se nám také ozvat s jakýmikoliv ad-hoc dotazy. 

Prodejcům termovizí DALI v Čechách a na Slovensku zajišťujeme kompletní servis od dodávky zboží, promo-materiálů, zákaznické podpory a školení až po servis. Pokud přemýšlíte o prodeji termovizí, neváhejte nás kontaktovat.

Kvalitní péče o B2B a B2C klienty je nosným pilířem naší společnosti a pod to se podepíšeme.

podpis_martin

Ing. Martin Liška

obchodní ředitel

 

TERMOVIZEDALI.CZ

Společnost ThermVisia, provozovatel obchodu TermovizeDali.cz, vznikla v roce 2017 jako exkluzivní distributor značky DALI pro Českou a Slovenskou republiku.

Společnost DALI Technology je již přes 20 let průkopníkem ve vývoji termovizí pro lov a ochranu osob a majetku. Vývojové a výrobní centrum sídlí v provincii Zheijang v Číně. Společnost je od roku 2008 kotovaná na burze v Shenzenu. DALI již několik let v řadě získává prestižní ocenění „ASMA TOP 50 Technology companies“. V roce 2016 toto ocenění nejen obhájila, ale posunula se v žebříčku vzhůru a obstála v konkurenci s bezpečnostními společnostmi z celého světa.

Společnost DALI Technology je držitelem certifikátu kvality IS0 9001:2000 a certifikátu ISO 14000 o ochraně životního prostředí.

Ranking50-logo         images    stažený soubor

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.